Tisk

Urvic vyrazí na cestu s Tour de France

Již 12 let vybavuje KLEBER všechna oficiální vozidla Tour de France a kontroluje tlak huštění pneumatik na vozidlech karavany tohoto závodu. Urvic je tedy připraven… Vydá se opět na cestu s karavanou!

I letos bude slavný pes KLEBER přítomen na 103. ročníku nejznámějšího cyklistického závodu, aby při Tour de France podal pomocnou tlapu. Jedná se o třetí nejoblíbenější francouzskou karavanu, která není spojená s jídlem, a proto ze sebe musí Urvic vydat jen to nejlepší a vytrvat!

Protože KLEBER, oficiální dodavatel závodu, vybaví všechna vozidla Tour de France a bude denně kontrolovat tlak huštění pneumatik na vozidlech karavany.

Takže, připraveni?

Z Normandie přes Pyreneje a Alpy až na Champs-Elysées, sledujte Urvica na silnicích Tour de France 2016. A Urvicova dobrodružství můžete již nyní sledovat na [odkaz na stránky Youtube] a www.facebook.com/letourdeKLEBER .

Dosah Urvica:

Tour de France se vysílá ve více než 190 zemích a závod sleduje více než 3,5 miliard diváků. Po Mistrovství světa ve fotbale a olympijských hrách se jedná se o nejpopulárnější událost na planetě!