Tisk

KLEBER je vždy s vámi

KLEBER Quadraxer, pneumatiky Tour de France

Značka KLEBER vybavuje od roku 2005 závodní vozidla pro Tour de France. Na základě této dobré zkušenosti se KLEBER stal v roce 2006 technickým partnerem Tour de France. Toto partnerství společnosti umožňuje, kromě vybavení závodních vozidel, být součástí reklamní karavany s 5 vozidly. V roce 2007 KLEBER získává titul Důvěryhodného partnera Tour de France. Jedná se o skutečné uznání úsilí pro bezpečnost všech.

Christian FABRE, vedoucí automobilového parku A.S.O, nám vysvětluje důvody tohoto partnerství:
KLEBER je od roku 2005 značka, která poskytuje vybavení závodním vozům po celou dobu trvání Tour de France. Jak toto partnerství začalo?
C.Fabre: V roce 2005 nám KLEBER nabídnul, abychom vybavili naše vozidla řadou PROTECTIS, která nás měla ochránit před propíchnutím pneumatik, ke kterému může na Tour de France docházet často. Poté v roce 2006 jsme využili toho, že se na trhu objevila nová řada HYDRAXER: pohodlné a odolné pneumatiky, se kterými jsme se cítili velmi bezpečně, zejména při sjíždění průsmyků. Od roku 2010 dáváme na naše vozidla celoroční pneumatiky KLEBER QUADRAXER… a jsme s tímto partnerstvím vždy velmi spokojeni.

Jaké jsou každodenní výhody celoročních pneumatik KLEBER QUADRAXER?

C.Fabre: Tyto celoroční pneumatiky se nám velmi zalibily, protože dobře drží na silnici za jakýchkoliv podmínek, za deště i na suché vozovce a dokonce i na sněhu, s nímž jsme se při některých ročnících setkali! Díky své univerzálnosti nám tyto pneumatiky přinášejí velké pohodlí a bezpečnost.
Díky tomuto partnerství mohou závodní vozidla jezdit na Tour de France zcela bezpečně?
C.Fabre: Na Tour de France a i jinde! Já sám jsem se rozhodl dát si na svůj vůz pneumatiky KLEBER QUADRAXER a mohl jsem tak dceru naučit řídit na sněhu.