Tisk

Nová pneumatika KLEBER Quadraxer 2

Nová pneumatika KLEBER Quadraxer 2, dostupná od 1. května 2016. Větší bezpečnost a větší komfort v létě i v zimě: pneumatika KLEBER Quadraxer 2 představuje správnou a spolehlivou volbu.

Díky vynikajícím brzdným vlastnostem na mokrém povrchu se pneumatika KLEBER Quadraxer 2 zařadila do klasifikační třídy B, čímž se stala jednou z nejvýkonnějších ve své kategorii. Pneumatika zkracuje brzdnou dráhu na mokré silnici o 3,5 metrů, což představuje délku jednoho přechodu pro chodce.

Další přidanou hodnotou jsou značení 3PMSF* a M+S**, která zaručují, že je pneumatika extrémně výkonná také v zimních podmínkách. Nyní již není třeba přezouvat vaše pneumatiky! A k tomu všemu má pneumatika KLEBER Quadraxer 2 také delší životnost: v porovnání s pneumatikou Hankook Kinergy 4S, která jej jejím nejvýznamnějším konkurentem, nabízí o 9634 km více(1), tedy průměrně 9 měsíců jízdy navíc(2).

(1) Testy uskutečněné na žádost společnosti Michelin testovacím centrem DEKRA v prosinci 2015. Porovnání pneumatik KLEBER Quadraxer 2 a HANKOOK Kinergy 4S, rozměr 205/55 R16.

(2) Zdroj: Průměrný počet najetých kilometrů – průměrná ročně ujetá vzdálenost na jedno vozidlo je v Evropě 12 281 km, tedy 1 023 km za měsíc. Převzato z Observatoire Automobile CETELEM 2015  (http://observatoirecetelem.com/publications/2015/observatoire-cetelem-automobile-2015.pdf ).

* 3 Peak Mountain Snow Flake (3 vrcholky hor se sněhovou vločkou)

** Mud & Snow (bláto a sníh)