Tisk

Pneumatika KLEBER Transpro 4S New article

S Urvicem a novou pneumatikou KLEBER Transpro 4S budou mít profesní uživatelé skutečně bezstarostnou jízdu po celý nový rok. Tato celoroční pneumatika, která bude k dispozici od února 2017, představuje dokonale praktické řešení. Není třeba se obávat změny počasí v průběhu roku, takže se uživatelé mohou dále nerušeně zaměřovat na růst své podnikatelské činnosti.

Výkonnost pro profesní uživatele po celý rok 

Díky klasifikační třídě B (1) z hlediska brzdění na mokrém povrchu se pneumatika KLEBER Transpro 4S řadí mezi jedny z nejlepších ve své kategorii. Propojený systém drážek urychluje odvod vody a zaručuje větší jízdní stabilitu.
Pneumatika má certifikaci 3PMSF* a značení M+S**, které prokazují její vynikající chování také na zasněžených vozovkách. Tyto výkony jsou srovnatelné s výkony zimní pneumatiky KLEBER Transalp 2 (2).

Dotek Urvica

Výběrem celoroční pneumatiky si ušetříte spoustu času a stresu, protože nemusíte v průběhu roku měnit pneumatiky. Jedná se o ideální kompromisní řešení pro vaše vozidlo do každého ročního období. KLEBER Transpro 4S není jen praktická pneumatika, ale je také nejlepší ve své třídě z hlediska úspor paliva v porovnání s konkurenčními pneumatikami (3). Seznamte se s ní blíže již v únoru 2017.

* Značení 3 vrcholků hor se sněhovou vločkou (3 Peak Mountain Snow Flake)
** Značení Mud & Snow (bláto a sníh)
(1) KLEBER Transpro 4S spadá z hlediska přilnavosti na mokru do klasifikační třídy B. Hlavní konkurenti: PIRELLI Carrier All Seasons s třídou A až B, GOODYEAR Cargo Vector 2 s třídou A až C, CONTINENTAL Vanco Four Seasons 2 s třídou B, MAXXIS MA-LAS VanPro AS s třídou C-E. Zdroj: Zpráva ze sledování produktu, červen 2016.
(2) V porovnání se zimní řadou pneumatik KLEBER Transalp 2. Interní studie Michelin uskutečněná na 2 rozměrech (235/65 16 a 215/65 R16) ve městě Ivalo na konci února 2016 a ve městě Barcelonnette na konci ledna 2016.
(3) KLEBER Transpro 4S spadá z hlediska valivého odporu do klasifikační třídy C, shodně s pneumatikou PIRELLI Carrier All Seasons. Další hlavní konkurenti: MAXXIS MA-LAS VanPro AS s třídou E-F, GOODYEAR Cargo Vector 2 s třídou C-E, CONTINENTAL Vanco Four Seasons 2 s třídou E. Zdroj: Zpráva ze sledování produktu, červen 2016.